Finansai

Atlikite kasdienes finansines operacijas Perlo terminale
Greita ir paprasta
Gera kaina

Įmokų surinkimas

„Perlas“ terminale galima atsiskaityti daugiau kaip už 2000 paslaugų. Vienoje vietoje sumokėsite už komunalinius mokesčius, draudimo, lizingo įmokas, susimokėti už mokslą, darželį, būrelius, apmokėti telefono, interneto, kabelinės televizijos bei daug kitų sąskaitų.

Įmokos priėmimo mokestis:

 • „Perlas Plius“ tinkle nuo 0.29 €
 • Kitose prekybos vietose nuo 0.39 €

*kaina priklauso nuo įmokos gavėjo pateiktų sąlygų.

Atsiskaityti galima tik grynaisiais pinigais!

Grynųjų pinigų išgryninimas ir įnešimas

Kai skubiai ir neplanuotai prireikia pasiimti grynųjų pinigų ar juos įnešti į savo banko sąskaitą, tai galite greitai ir patogiai padaryti „Perlas“ terminale. Pinigų išsigryninimo paslauga teikiama visoms Lietuvoje ir užsienyje veikiančių bankų kortelėms. Pinigų įnešimo paslauga teikiama „Luminor Bank“, „Šiaulių banko“, „Citadele“ ir Lietuvos kredito unijų mokėjimo kortelių turėtojams.

Pinigų išgryninimo ir įnešimo paslauga vartotojams terminale papildomai nieko nekainuoja. Bankai ir kredito unijos gali taikyti operacijos mokestį pagal tuo metu galiojančius jų įkainius.

Vienos operacijos metu galite išsigryninti arba įnešti nuo 5 Eur iki  500 Eur.

Savo banko taikomus įkainius galite rasti čia:

Telefonų sąskaitų pildymas

Papildykite visų išankstinio mokėjimo kortelių sąskaitas!

Pasibaigusi mobiliojo telefono sąskaita atjungia nuo pasaulio ir tiesiogine, ir perkeltine prasmėmis, dėl to „Perlas“ terminale galite papildyti savo išankstinio mokėjimo korteles. Tai galite padaryti tiesiogiai arba įsigydami papildymo kodą, o ši paslauga Jums nieko nekainuos.

Jei norite sąskaitą papildyti tiesiogiai:

Prie terminalo dirbančiai pardavėjai paduokite sąskaitos papildymo kortelę su brūkšniniu kodu.
Pasakykite sumą, kuria norite papildyti
savo sąskaitą.
Jūsų telefono sąskaita bus papildyta per 3 minutes. Apie tai būsite informuotas SMS žinute.

Jei sąskaitą pildysite įsigydami papildymo kodą:

Prie terminalo dirbančiai pardavėjai pasakykite, kokio operatoriaus papildymo kodo reikia ir kokio nominalo kodą norite įsigyti.
Terminalas atspausdins papildymo
kodą.

Kelių mokesčių vinjetės

Kelių mokesčio vinjetė – naudotojo mokestis, skirtas magistraliniais keliais važiuojantiems autobusams, krovininiams automobiliams bei specialioms kelių transporto priemonėms. Elektroninės vinjetės, kurios pakeitė popierines vinjetes, tai elektroninis įrašas Valstybinės reikšmės kelių eismo informacinėje sistemoje, patvirtinantis kelių naudotojo mokesčio sumokėjimo faktą. Elektroniniame įraše saugoma informacija apie vinjetės įsigijimo laiką ir datą, transporto priemonės kuriai išduota elektroninė vinjetė, kategoriją ir valstybinį registracijos numerį.

„Perlas“ terminale galite įsigyti dienos, savaitės, mėnesio ar metų trukmės elektronines kelių mokesčių vinjetes.

Paslaugos kaina - 0,60 €

 

Žvejo mėgėjo kortelė

„Perlas“ terminale galite įsigyti žvejo mėgėjo kortelių, suteikiančių teisę užsiimti šių žuvų žvejyba: lašišų – šlakių, sykų, upinių nėgių, veisiamų karpių, stintų žvejyba tinkliniu, povandenine žvejyba, taip pat žvejyba Nemuno deltoje ir Merkio upėje.

SVARBU! Perkant Žvejo mėgėjo kortelę rekomenduojame su savimi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą su asmens kodu. Jis bus nurodytas ant bilieto, tačiau be trijų paskutinių skaitmenų, siekiant užtikrinti, kad kortelė priklauso žvejojančiam asmeniui.

Žvejo mėgėjo kortelių kainos:

 • Paros (1 d.) kortelė – 2,50 €
 • Savaitės (7 d.) kortelė – 8,00 €
 • Mėnesio (30 d.) kortelė – 14,00 €

Žvejo mėgėjo bilietų kainos:

 • 2 dienų – 1,4 €
 • Mėnesio – 5 €
 • Metų – 14 €
Paslaugos kaina - 0,60 €

Valstybinio parko lankytojo bilietas

4 nacionaliniuose ir 28 regioniniuose parkuose visoje Lietuvoje, įvestas parko lankytojo bilietas. Savanoriškai įsigyjamas bilietas ne tik leis turiningai mėgautis poilsiu gamtoje, bet ir prisidėti prie saugomų teritorijų aplinkos ir kultūros vertybių puoselėjimo bei išsaugojimo.

Parko lankytojo bilietų kainos:

 • Vienkartinis 1 €
 • Vieno parko (mėn.) 5 €
 • Visų parkų (mėn.) 10 €
 • Metinis 20 €
 • Metinis šeimos 25 €
Paslaugos kaina - 0,39 €

Sveiki atvykę į Perlas Finance