Apie mus

Perlo terminalų tinklas veikia visoje Lietuvoje
Draudimas
Finansinės paslaugos

Perlo terminalų istorija

Terminalinio prekybos tinklo ženklas „Perlas“ rinkoje startavo 1995 metais. Šiuo metu tai didžiausias terminalinis prekybos tinklas Lietuvoje, jungiantis daugiau kaip 2500 prekybos taškų. „Perlas“ buvo įsteigtas loterijų bilietų platinimui.  Nuo 2003 metų terminalai pradėjo teikti ir GSM išankstinio mokėjimo sąskaitų papildymo paslaugą. Terminalo funkcionalumus nuolatos pildė ir kitos paslaugos: mokesčių ir įmokų surinkimas, bankiniai pavedimai, pinigų išgryninimas ir įnešimas, draudimo bei kreditų paslaugos. Nuo 2016 metų „Perlas“ teikia ir mokėjimų internetu paslaugas.

Apie UAB „Perlas Finance“

UAB „Perlas Finance“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2008 m. Įmonė teikia įmokų ir mokesčių surinkimo bei GSM išankstinio apmokėjimo sąskaitos papildymo paslaugas, taip pat grynųjų pinigų įnešimo ir išėmimo bei bankinių pavedimų paslaugas. Bendrovė savo paslaugas teikia naudodama visoje Lietuvoje išplėtotą terminalų tinklą ir per labai trumpą laiką sugebėjo įsitvirtinti mokėjimo paslaugų rinkoje.

2011 metų sausį UAB „Perlas Finance“ pirmoji Lietuvoje gavo mokėjimo įstaigos licenciją, kuri suteikia teisę teikti pinigų perlaidų paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse. Licencijavimo procesas buvo pradėtas vykdyti 2010 m. vasarį, bendradarbiaujant su UAB „PricewaterhouseCoopers“ konsultantais.

2015 metais UAB „Perlas Finance“ tapo Lietuvos Banko licencijuota elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaiga bei Lietuvos Banko administruojamos mažmeninių mokėjimų sistemos ir SEPA mokėjimų sistemos nare. Tai suteikia įmonei galimybę savo klientams pasiūlyti internetinių mokėjimų ir pinigų perlaidų paslaugas tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms.

UAB „Perlas Finance“ informaciniai dokumentai:

UAB „Perlas Finance“ taikomi įkainiai

UAB „Perlas Finance“ skundų nagrinėjimo tvarka

UAB „Perlas Finance“ privatumo politika

Jūsų teisės vykdant mokėjimus Europoje

Kandidatų asmens duomenų tvarkymas, UAB „Perlas Finance“

Žalos, padarytos UAB „Perlas finance“ teikiant mokėjimo inicijavimo ir (arba) sąskaitos informacijos paslaugas, kompensavimo tvarka, UAB „Perlas Finance“

Apie UADBB „Perlo draudimo brokeris“

2012 metais savo veiklą pradėjęs UADBB „Perlo draudimo brokeris“ šiuo metu yra trečia pagal dydį draudimo brokerių kompanija Lietuvoje. Įmonė teikia paslaugas fiziniams ir juridiniams klientams. Taip pat, bendradarbiauja su daugeliu draudimo kompanijų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, todėl klientams gali pasiūlyti platų draudimo paslaugų pasirinkimą ir itin geras draudimo sąlygas.

Mūsų draudimo partneriai Lietuvoje:

Balcia, BTA, Compensa, Ergo, Gjensidige, IF, Lietuvos draudimas.

UADBB „Perlo draudimo brokeris“ informaciniai dokumentai:

Informacija apie UADBB „Perlo draudimo brokeris“

UADBB „Perlo draudimo brokeris“ Skundų nagrinėjimo tvarka

UADBB „Perlo draudimo brokeris“ asmens duomenų tvarkymo politika

Kandidatų asmens duomenų tvarkymas, UADBB „Perlo draudimo brokeris“

Bendra informacija draudimo klientams

 

 

Apie Perlas Plius

„Perlas Plius“ – tai nuosavas prekybos taškų tinklas, kuris teikia visas „Perlas“ terminaluose esančias paslaugas. Čia galite sumokėti mokesčius ir įmokas, išgryninti ar įnešti pinigus, įsigyti draudimą, gauti kreditą bei atlikti kitas finansines operacijas.

Taip pat „Perlas Plius“ taške turite galimybę įsigyti savo mėgstamų loterijų bilietų.

Karjera

Prisijunkite prie mūsų komandos bet kurioje įmonėje!

Šiuo metu vykdome intensyvią veiklos plėtrą ir prie komandos kviečiame prisijungti gyvybės ir ne gyvybės draudimo patirtį turinčius darbuotojus iš visų Lietuvos regionų.
Mes ieškome iššūkius mėgstančių ir komandinį darbą vertinančių asmenybių, tikimės iš jų orientacijos į klientą, iniciatyvumo ir sąžiningumo, siūlome novatorišką ir perspektyvią darbo aplinką bei motyvuojančią atlygio sistemą. Motyvacinį laišką su gyvenimo aprašymu (CV) prašome siųsti žemiau nurodytais kontaktais. Konfidencialumą garantuojame.

Užpildykite žemiau esančią formą

Užklausos forma

 

Skaičiuojame kainas...

Sveiki atvykę į Perlas Finance